STRONA GŁÓWNA KONTAKT DARMOWA WYSYŁKA KOMUNIKACJA MIEJSKA

Serwis aparatów kompaktowych

Serwis Tech-Foto realizuje naprawy aparatów kompaktowych wszystkich marek.
Dzięki bogatemy zapleczu części zamiennych naprawa kompaktów nie jest dla nas problemem. Części, których nie mamy na miejscu jesteśmy w stanie sprowadzić na zamówienie.
Kosztorys naprawy aparatu wykonywany jest bezpłatnie, a na naprawę udzielamy sześciomiesięcznej gwarancji.
Więcej informacji pod numerem telefonu 22 845-45-85

Serwisowane marki:

Serwisujemy sprzęt fotograficzny wszystkich marek.

O nas

Naprawiamy sprzęt fotograficzny i wideo wszystkich marek. Nasi profesjonalni technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Świadczymy usług najwyższej jakości za niewielką cenę. Za pośrednictwem poczty polskiej, oraz firm kurierskich jesteśmy w stanie realizować naprawy zlecane przez klientów z całego kraju. Szczegółowe informacje na temat wysyłek znajdą Państwo w zakładce wysyłka. Na czas naprawy możemy zaoferować nieodpłatne skorzystanie ze sprzętu zastępczego. Gwarancję udzielamy nawet do 12 miesięcy!!!

O naprawach

W ciagu 24h wykonujemy i przedstawiamy Państwu kosztorys. Czynność ta wykonywana jest bezpłatnie.
Sprzęt naprawiany jest dopiero po akceptacji kosztorysu. Na wykonaną usługę otrzymują Państwo 6 mies gwarancji, z możliwością przedłużenia gwarancji do 12 mies.
Prowadzimy następujące serwisy:

Dane kontaktowe

Tech-Foto FHU
ul. J. Dąbrowskiego 20
02-561 Warszawa
tel. 22 845-45-85

Czynne:
poniedziałek - œroda : 10.00-19.00
czwartek - piatek 10.00-18.00
sobota 10.00 - 18.00 piątek 8.30-17.00

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Tech-Foto to serwis aparatów fotograficznych w Warszawie: zarówno naprawa aparatów fotograficznych, naprawa aparatów cyfrowych, jak i serwis kamer wideo, naprawa obiektywów, czyszczenie matrycy...
Serwisujemy sprzęt foto i video wszystklich marek: serwis Canon, naprawa aparatu Olympus, serwis aparatu Nikon, serwis Sony, naprawa aparatów Fujifilm, serwis Panasonic, serwis Kodak, serwis aparatów HP. Serwisujemy sprzęt fotograficzny z całego kraju. Nieważne z którego miasta jesteś: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Opole, Szczecin, Wrocław, Świnoujście, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Katowice, Białystok ... moga Państwo przysąłć do nas sprzęt do naprawy, po zrealizowanej naprawie odeślemy sprzęt.